یک پست مهاجرتی

هرچند علاقه ای ندارم که پستها یا مطالب مهاجرتی و ... بنویسم اما بعلت حساسیت موضوع برای بنده و عده ای دیگه از دوستان و توصیه ستایش عزیز لینک مطلب رو از سایت دکتر مختاری میذارم که دوستان برن و حتما ایمیل بزنن.

http://www.parscanada.com/_2324

خوندن این پست به دوستانی که تمایلی به این مباحث ندارند توصیه نمیشه.

پ ن1: دوستان عزیز دوروزی ماموریت آموزشی بودم و بدون نت. شرمنده همه شدم. دوستان عزیز بلاگر در صورت دیر به دیر سر زدن یا ... علت رو مشغله و دسترسی محدود به نت و کندی بنده بذارید. من کلا کند میخونم. و هیچ ربطی به کلاس گذاشتن و این حرفها نداره.

پ ن2: 5شنبه تولد گرفتم.جای همتون خالی بود. دوستان گلم از همتون متشکرم. چه اونهایی که تشریف آوردن و چه اونهایی که تبریک گفتن. جای بعضی ها هم خیلی خالی بود. حسابی سنگ تموم گذاشتم. حساب کنید دست تنها از سالاد اولویه(با مرغ)، لازانیا بگیر تا ژله و چیپس و ماست بادمجون و .... خلاصه همه چی رو تنهایی مهیا کردم. واقعا خسته نباشمزبان هرچند خودم فقط کمی از لازانیا خوردم.

/ 26 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ژاله

سلام جواد عزیز .نمی خواد صابون بزنی وقتش برسه برات می فرستم آخه می خواستم تازه باشه الان برات نفرستادم . . فقط بخوری بگی به به .

ژاله

ببخشید اسم ان خوراکی رو نگفتم چون میدونم حسابی سورپرایز می شی. و از خوردن ان خوراکی لذت می بری .چون خیلی ها مزه اش را می پسندند.تا ان موقع هم ادرس پستی رو ازت می گیرم .

ویدا

سلام آقا جواد تولدتون مبارک خواننده ساکت وبلاگتون

نسرین

مهمونی افطاریه و پا گشای یه عروس خانوم ایشالله پاگشای شما..... از الات دعوتین [پلک]

myland

آقا پست مهاجرتی و تولدتونو یک عالمه تبریک براش سفارتم دید عقب میمونه و بهنون کادو داده [لبخند] اینا همش فال نیکه[گل]

myland

اگر خیلی خارجی هستی مایلند و اگر پارسی را پاس میداری سرزمین من[لبخند]

کیت

سلام شنیدم اپدیتتون اومده مبارککککککککککککککککککک دست راستتون بسر ماااااااااااااااااااا[لبخند]

elinaz

الان بنظرت من چه کامنتی می تونم واسه این پستت بذارم کوچه جان؟خودت حدس بزن[منتظر] آپ کن دیگه

سحر

درود...تولدت مبارک کوچه ی بی انتها[گل]

مسعود

سلام من همین الان با کوچه شما آشنا شدم و هنوز تا آخرش نرفتم راستی بن بست که نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به ویلاگ منم سر بزن خوشحال میشم بیشتر بشناسمت